Naprawy szyb samochodowych

Jedną ze specjalności serwisu Auto Od Nowa z Warszawy jest naprawa szyb samochodowych. Zajmujemy się usuwaniem ubytków, odprysków, a także niewielkich pęknięć szyb klejonych. Metoda ta bazuje na wykorzystaniu podciśnienia przy wypełnianiu ubytków żywicami o wysokim poziomie przejrzystości, które są następnie utwardzane promieniowaniem UV. Zazwyczaj w przypadku drobnych uszkodzeń wykorzystywane rozwiązanie przynosi stuprocentową satysfakcję.

Uszkodzenia będące zbyt rozległe, aby całkowicie je usunąć, mogą być zabezpieczone w sposób doraźny, dzięki czemu możemy mieć pewność braku postępu uszkodzenia - bardzo częstego, ale i problematycznego zjawiska pojawiającego się w momencie powstania większych pęknięć. Dlatego też w przypadku, gdy uszkodzenie nie jest zlokalizowane na linii wzroku kierowcy, zabezpieczenie to pozwala uniknąć konieczności wymiany szyby. Większość drobnych uszkodzeń może być jednak usuniętych w stu procentach.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż profesjonalna naprawa szyb samochodowych to usługa w pełni skuteczna i zapewniająca bezpieczne użytkowanie pojazdów.

Zalety:

  • Niski koszt naprawy ok.15% wartości wymiany szyby.
  • Krótki czas naprawy ok. 45 min.