Lampy

Wiele pojazdów poruszających się dziś na drogach posiada pożółkłe, zmatowiałe reflektory, które skutkują stratami promieni lampy po przez rozproszenie. Spowodowane jest to głównie przez warunki pogodowe i zanieczyszczenia na drogach. Wynikiem tego jest nie tylko nieestetyczny wygląd (zmniejszenie wartości odsprzedaży), ale co najważniejsze stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa.
Stosowany przez nas System naprawy reflektorów HBC oferuje szybki i łatwy sposób przywrócenia jasności soczewek reflektorów, za ułamek kosztów wymiany.

Składający się z trzech komponentów ze specjalnym wykończeniem, z doskonałymi cechami odporności i przylegania poliwęglan, który jest bazą tworzyw sztucznych. Stosowane surowce nie mają wpływu na wytrzymałość mechaniczną poliwęglanu, ale chronią go przed żółknięciem.

W połączeniu z innowacyjnym systemem szlifowania, specjalna trzy-składnikowa formuła pozwala tworzywom sztucznym, które zostały głęboko porysowane powrócić do dawnego blasku.

Zalety:

  • Niski koszt naprawy.
  • Krótki czas naprawy.
  • Poprawa bezpieczeństwa jazdy po przez podniesienie efektywności reflektorów zniszczonych przez warunki pogodowe, gruz drogowy.