Usuwanie wgnieceń

Profesjonalny serwis AUTO OD NOWA z Warszawy to miejsce, w którym stosujemy nowoczesną metodę usuwania wgnieceń bez konieczności nakładania lakieru. Polega na wykorzystaniu metalowych dźwigni, którymi zniekształcenie jest delikatnie wypychane od wewnątrz przez różnego rodzaju otwory inspekcyjne i technologiczne oraz szczeliny. W miejscach, które nie są one dostępne od wewnątrz stosowana jest metoda pullingu polegająca na wyciąganiu plastikowych adapterów przyklejonych do karoserii.

Usuwamy także rozległe, mało estetyczne wgniecenia pojazdu. Stawiamy sobie za cel stuprocentowe wyeliminowanie uszkodzenia. Wszelkie ugięcia, które pojawią się na rantach, załamaniach blachy czy wzmocnieniach, bądź w miejscach gdzie doszło do kłopotliwego rozciągnięcia lub zagięcia blachy, jesteśmy w stanie skutecznie zredukować i doprowadzić karoserię do stanu jak najbardziej zbliżonego do tego sprzed powstania uszkodzenia. Nie jest konieczne lakierowanie ani szpachlowanie. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama gotowych zestawów do usuwania wgnieceń.

Z pewnością warto zdecydować się na skorzystanie z nowoczesnych metod usuwania wgnieceń. Jesteśmy przekonani, że liczne korzyści płynące z wykorzystania metalowych dźwigni czy pullingu, stanowią najlepszy argument dla kierowców, którzy chcieliby zadbać o odpowiedni wygląd karoserii swojego samochodu. Poniżej prezentujemy najważniejsze atuty, dzięki którym nasza usługa zdobywa coraz większą popularność.

Zalety:

  • Brak konieczności szpachlowania i lakierowania.
  • Brak konieczności demontażu elementów.
  • Krótszy czas naprawy.
  • Idealnie może być wykorzystana podczas przygotowywania aut do sprzedaży.
  • Jest alternatywą do kosztownych i czasochłonnych metod tradycyjnych usuwania małych szkód komunikacyjnych.