Taking too long? Close loading screen.

Car wpapping czyli indywidualizowanie wizerunku samochodu

Zmiana koloru auta

Zmiana kolory samochodu jest jednym z popularniejszych sposobów na jego zindywidualizowanie. Na szczęście nie musi odbywać się poprzez nanoszenie na niego nowego koloru. O wiele prostszą, szybszą i tańszą metodą jest car wrapping, czyli oklejanie pojazdu folią samoprzylepną. Jest to stosunkowo prosty i niedrogi sposób pozwalający na zmianę wizerunku samochodu.

Rosnąca popularność folii do oklejania samochodów sprawiła, że sięgają po nią nie tylko osoby chcące zapewnić swojemu pojazdowi ochronę przed pryskającym żwirem i kamieniami czy zrobić z niego jeżdżącą reklamę, ale i ci mający ochotę na spersonalizowanie wizerunku maszyny.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na czym polega car wrapping?

Indywidualizowanie wyglądu

Car wrapping to stosunkowo łatwy, szybki i tani sposób na zmianę koloru samochodu bez konieczności oddawania go do lakierowania. Ochronne folie w różnej palecie kolorystycznej sprawiają, że samochód zyskuje wyjątkowy i oryginalny design. Oczywiście folia w tym przypadku nie tylko zmieni kolorystykę, ale i będzie chronić auto przed promieniowaniem słonecznym, zarysowaniem i solą.

Wybór folii

Nowoczesne technologie produkcji sprawiają, że można wybierać spośród folii: monomerowych, polimerowych i wylewanych. Najlepiej poznać właściwości każdej z nich, by dobrać najlepszą dla siebie opcję. Folie monomerowe wykorzystuje się najczęściej do krótkoterminowego oklejenia samochodu, dają również możliwość oklejania niewielkich części karoserii, stąd ich popularność w świecie reklamy. Folie polimerowe są trwalsze i można stosować je na powierzchnie z przetłoczeniami. Nie obkurczają się, dzięki czemu sięgają po nie osoby zainteresowane zmianą koloru samochodu. Folie wylewane to najwyższa półka. Są trwałe i elastyczne, dlatego też są pierwszym wyborem najbardziej wymagających klientów. Można wykorzystać je przy pojazdach o głębokich przetoczeniach.

Końcowy efekt

Z pewnością warto zdecydować się na skorzystanie z najbardziej wytrzymałych folii do oklejania samochodu. W Auto od Nowa stosujemy folie zabezpieczające wyróżniające się bardzo wysokim połyskiem i czystą klarownością, a ich doskonałe właściwości samoregenerujące stanowią skuteczne zabezpieczenie od zarysowań i uszkodzeń lakieru.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Czy można samodzielnie okleić samochód folią?

    Choć oklejanie samochodu nie jest niesamowicie skomplikowaną czynnością, najlepiej powierzyć ją w ręce specjalistów. Dlaczego? Samodzielne działanie mogłyby zakończyć się niewłaściwą techniką, a ta z kolei mogłaby nawet naruszyć powłokę lakieru. Przy czym należy pamiętać, że to klient ponosi wszystkie ewentualne koszty. Jeśli samochód ma zostać oklejony na krótszy okres, będzie to wymagać demontażu i w tej sytuacji również warto byłoby współpracować z doświadczonymi specjalistami.

  • Jak dbać o samochód po car wrappingu?

    Folia ochronna na samochodzie nie powoduje różnicy w jego pielęgnacji. Jedynym wyjątkiem są myjnie automatyczne wykorzystujące szczotki, na których nierzadko znajduje się piasek rysujący lakier. Warto również sięgnąć po specjalne środki do oklejonych samochodów np. po dedykowane woski. Należy zaznaczyć, iż folia sprawia, że samochód można doprowadzić do czystości o wiele szybciej i łatwiej niż w przypadku jej braku.

Call Now Button