Taking too long? Close loading screen.

Oklejanie samochodu folią

Reklama na samochodzie

Marketing już jakiś czas temu opanował także pojazdy. Auta coraz częściej służą jako nośnik reklamy. Oklejanie ich specjalnymi foliami pozwala nie tylko na komunikację z potencjalnym klientem, ale i stanowi ochronę przed zarysowaniami.

Branding pojazdów to bardzo skuteczna forma promowania i nagłaśniania usług firmy czy sprzedawanych przez nią produktów. Jest to bardzo dobra opcja służąca do budowania świadomości marki oraz jej rozpoznawalności w społeczeństwie. Jest to dosyć stała reklama, w którą nie trzeba regularnie inwestować – koszty sprowadzają się do jednorazowego wyklejenia pojazdu, a później wraz z jego przemieszaniem się po mieście, szerzony jest przekaz reklamowy. Kolejną zaletą jest stosunkowo niski koszt realizacji całej usługi.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając folię do oklejania samochodu?

Kształt karoserii

Folie monomerowe służą do oklejania pojazdów o dużych gabarytach, których karoseria jest gładka i nie posiada przetoczeń. Można z niej wycinać pojedyncze elementy, co jest pomocne jeśli reklama ma mieć np. postać numeru telefonu.

Folia polimerowa jest bardzo trwała. Wyróżnia ją wysoka elastyczność i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, zwłaszcza nasilone promienie słoneczne. Można nią oklejać samochody o karoserii bez przetoczeń. Dodatkowym atutem tych folii jest to, że poddają się delikatnemu formowaniu na lekko wypukłych powierzchniach.

Trwałość

Folia wylewana pozwala oklejać samochody, których karoseria posiada wytłoczenia i przetłoczenia. Jest droższa od tych wymienionych wyżej, ale i posiada najlepsze parametry. Jest niesamowicie elastyczna i wytrzymała.

Rodzaj powierzchni

Folia okienna służy, tak jak nazwa wskazuje do oklejania szyb. Jest przenikalna jednostronnie, co sprawia, że do samochodu dostają się promienie słoneczne, ale jego wnętrze jest niewidoczne z zewnątrz.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Jakie pojazdy można oklejać folią?

    Oklejanie samochodów to usługa dedykowana właścicielom przeróżnych pojazdów – od tych osobowych, po dostawcze busy czy ciężarówki. Można oklejać również quady i motocykle.

  • Czy folia do oklejania samochodów jest trwała?

    Trwałość foli zależy od wybranej opcji – w przypadku wylewanej mówi się nawet o 10-letniej trwałości.

Call Now Button