Taking too long? Close loading screen.
regeneracja felg i reflektorow

Renowacja felg w Auto Od Nowa

Naprawa i lakierowanie felg

Polakierowane i pozbawione wgnieceń felgi podnoszą walory wizualne samochodu, ale przecież to nie jedyna rola, jaką pełnią. Ich stan wpływa na bezpieczeństwo jazdy, bowiem są istotnym elementem zawieszenia, który działa niczym radiator chłodzący hamulce. Właśnie z tego powodu każdy kierowca powinien dbać o dobry stan felg.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że felgi mają na co dzień styczność z dziurawymi drogami i krawężnikami, nietrudno o uszkodzenia. Wraz z użytkowaniem pojazdu pojawiają się na nich rysy, drobne pęknięcia lub nieestetyczne wgniecenia. Na szczęście ich zużycie nie oznacza konieczności wymiany na nowe, warto skorzystać z profesjonalnej usługi renowacji felg.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę podczas renowacji felg?

Dobór metody

Renowacja felg jest zabiegiem, który pozwala na odnowę i przywrócenie pierwotnego wyglądu nawet mocno zużytym felgom aluminiowym. Zanim specjalista rozpocznie proces odnowy, musi ocenić rozległość uszkodzeń i przydatność do dalszej eksploatacji. Dzięki profesjonalnej maszynie HBC w serwisie Auto Od Nowa jesteśmy w stanie szybko naprawić porysowane lub skorodowane felgi. Analiza kształtu koła z systemem krzywych punktów dotykowych i w pełni zautomatyzowany proces regeneracji felg pozwala uzyskać najwyższej jakości wykończenie i krótszy czas naprawy.

Staranność wykonania

Zapewniamy również, że w serwisie Auto Od Nowa usługi przy zastosowaniu technologii HBC są wykonywane przez doświadczoną i kompetentną kadrę pracowników. Jest to znakomita alternatywa dla uciążliwych, długotrwałych oraz bardzo drogich usług wykonywanych przez konwencjonalne serwisy.

Trwałość efektu

Z pewnością warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy wykorzystują sprawdzone urządzenia i w pełni skuteczne metody napraw. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Jakie są zalety technologii HBC?

    • Niski koszt naprawy.
    • Krótki czas naprawy.
    • Brak konieczności całościowej renowacji felgi.
Call Now Button