Taking too long? Close loading screen.
regeneracja felg i reflektorow

Malowanie felg aluminiowych

Czy warto dbać o felgi?

Felgi aluminiowe dodają klasy i uroku bez względu na markę auta. Niestety podczas codziennej eksploatacji zbierają pył i kurz, który niekorzystnie wpływa zarówno na ich wygląd, jak i parametry, powodując ubytki w strukturze materiału.

Należy mieć na uwadze, że skorodowane felgi mogą być nie tylko nieestetyczne, ale także niebezpieczne. Kruszące się stopniowo felgi mogą dostawać się do klocków hamulcowych, nadkoli bądź podwozia. W rezultacie wraz z upływem czasu w pojeździe mogą pojawić się większe uszkodzenia, których usunięcie będzie wiązać się z koniecznością poniesienia wyższych kosztów.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę podczas malowania felg?

Dobór materiałów

Profesjonalna renowacja felg w serwisie Auto Od Nowa w Warszawie polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologi opartej o systemy HBC. System zawiera substancje wypełniające oraz farby do naprawy najbardziej popularnych uszkodzeń felg tj.: uderzenia w krawężnik, zarysowania czy otarcia. Po nałożeniu koloru (farby w postaci aerozolu bądź nakładanej pistoletem), dodawana jest gruba warstwa lakieru bezbarwnego, by uzyskać perfekcyjne wykończenie niczym nie różniące się od oryginału.

Staranność wykonania

Dla wszystkich osób oczekujących profesjonalnych usług, polecamy malowanie felg aluminiowych wykonywane na terenie serwisu AUTO OD NOWA. Fachowa kadra gwarantuje wysokiej jakości renowację, dzięki której felgi znów będą doskonale się prezentować oraz zachowają swoje wysokie parametry.

Trwałość efektu

Materiał wykorzystywany w technologii HBC posiada znakomitą plastyczność, dzięki czemu lakier nie roluje się na brzegach felgi. Ze względu na wysoką jakość pigmentów wymagana jest mniejsza liczba warstw, by osiągnąć pełne odtworzenie koloru (także w przypadku bardzo jasnych kolorów lub chromu).

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

 • Jakie są zalety renowacji felg metodą HBC?

  Zalety naprawy felg metodą HBC:

  • Niski koszt naprawy.
  • Krótki czas naprawy.
  • W większości przypadków naprawa wykonywana jest bez konieczności demontowania opony.
  • Brak konieczności całościowej renowacji felgi.
Call Now Button