Taking too long? Close loading screen.
regeneracja felg i reflektorow

Regeneracja reflektorów

Dlaczego warto regenerować lampy samochodowe?

Reflektory, jak każdy element wyposażenia pojazdu z biegiem lat ulegają zużyciu. Na szczęście nie zawsze jedynym rozwiązaniem staje się wymiana tego elementu na nowy. Ciekawą alternatywą jest bowiem regeneracja reflektorów. Dlaczego ich kondycja z czasem ulega osłabieniu? Wynika to przede wszystkim z rodzaju zastosowanych do ich produkcji materiałów.

Klosze wykonane z tworzywa sztucznego nie najlepiej znoszą oddziaływanie promieniowania UV i matowieją. Tego rodzaju lampy nie tylko prezentują się w niekorzystny sposób, ale również mogą stanowić zagrożenie na drodze. Pożółkłe reflektory rozpraszają światło, co w połączeniu ze złymi warunkami panującymi na drodze, może stanowić zagrożenie.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę przy regeneracji reflektorów?

Dobór metody

Serwis AUTO OD NOWA poleca szybkie i sprawdzone rozwiązanie – regenerację reflektorów. System naprawy reflektorów HBC daje możliwość uzyskania niezwykle satysfakcjonujących, szybkich i długotrwałych efektów w atrakcyjnej cenie. W połączeniu z innowacyjnym systemem szlifowania, specjalna trzy-składnikowa formuła pozwala tworzywom sztucznym, które zostały głęboko porysowane powrócić do dawnego blasku.

Staranność wykonania

Stosowany przez nas system naprawy reflektorów HBC gwarantuje szybki i łatwy sposób przywrócenia jasności soczewek reflektorów, za ułamek kosztów, które byłyby związane z ich wymianą.

Trwałość efektu

Światła stanowią bardzo ważny element pojazdu, umożliwiają bowiem dobrą widoczność, szczególnie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych panujących na drodze. Trwałe podniesienie efektywności reflektorów i ochrona przed żółknięciem bezpośrednio przekłada się na poprawę bezpieczeństwa jazdy.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

 • Na czym polega technologia SPOT?

  Składający się z trzech komponentów ze specjalnym wykończeniem system HBC cechuje wysoka odporność i przyleganie do poliwęglanu, który jest bazą tworzyw sztucznych (reflektorów samochodowych). Stosowane surowce nie mają wpływu na wytrzymałość mechaniczną poliwęglanu, ale chronią go przed żółknięciem. Metoda HBC, w połączeniu z innowacyjnym systemem szlifowania, pozwala lampom, które nie zostały głęboko porysowane, powrócić do dawnego blasku.

 • Jakie są zalety naprawy lamp samochodowych przy zastosowaniu technologii SPOT?

  Zalety naprawy przednich lamp samochodowych przy użyciu technologii SPOT:

  • Niski koszt naprawy.
  • Krótki czas naprawy.
  • Poprawa bezpieczeństwa jazdy po przez podniesienie efektywności reflektorów zniszczonych przez warunki pogodowe, gruz drogowy.
Call Now Button