Taking too long? Close loading screen.

Pranie tapicerki samochodowej w Auto Od Nowa

Renowacja zabrudzonej tapicerki

Tapicerka samochodowa jest narażona na zabrudzenia wynikające z bezpośredniego kontaktu z kurzem, błotem, pozostałościami po artykułach spożywczych czy innych produktach, które przewozimy w samochodzie. Zwykle myjąc auto, skupiamy się na karoserii, a jego środek jest jedynie odkurzany, co nie likwiduje problemu pokrytej plamami tapicerki. Oczywiście jej zabrudzenie to naturalna kolej rzeczy wynikająca z codziennej eksploatacji pojazdu, jednak raz na jakiś czas należy poddać tapicerkę profesjonalnemu czyszczeniu.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę podczas prania tapicerki samochodowej?

Dobór metody

W Auto Od Nowa czyścimy tapicerki samochodowe korzystając z preparatów renomowanych marek. Jest to proces podzielony na kilka etapów wykorzystujący zarówno metody maszynowe, jak i ręczne. Takie połączenie pozwala pozbyć się nawet uporczywych zabrudzeń.

Staranność wykonania

Pranie tapicerki samochodowej rozpoczyna się od dokładnego odkurzenia całego samochodu – odkurzacz ze specjalnymi końcówkami dociera do ciężko dostępnych miejsc jak przestrzenie między fotelami, szczeliny między nimi i oczywiście same siedziska. Następnie zabezpieczane są gniazdka, włączniki szyb, deska rozdzielcza, lusterko i kierownica. Folia ochronna zabezpiecza je przed wodą ze środkami czyszczącymi. W dalszym kroku przechodzimy do mycia właściwego. Na jego pierwszym etapie na tapicerkę nakłada się prespray, który oddziela brud od materiału, a następnie zmywa się go specjalnym środkiem płuczącym bezpiecznym dla ludzi i zwierząt. W następnej kolejności szczotkuje się powierzchnię foteli i rozpoczyna pranie podłogi i elementów tapicerki na drzwiach. Na koniec pozostaje wyczyszczenie wcześniej zabezpieczonych elementów oraz pokrycie ich preparatami posiadającymi właściwości nabłyszczające.

Trwałość efektu

Na koniec pozostaje już tylko suszenie, które odbywa się z pomocą specjalnych wentylatorów. W celu zabezpieczenia tapicerki przed pęknięciem i zaimpregnowania skór proponujemy powłoki ochronne.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Czy Auto Od Nowa świadczy usługi naprawy tapicerki samochodowej?

    Tak, w serwisie Auto Od Nowa zajmujemy się naprawą tapicerek samochodowych przy użyciu metody Smart Repair.

Call Now Button