Taking too long? Close loading screen.

Naprawa szyb samochodowych w Auto Od Nowa

Usuwanie pęknięć i pajączków tańsze niż wymiana szyby

Przednia szyba samochodu, podczas codziennej eksploatacji auta, narażona jest na pojawianie się niewielkich odprysków i pęknięć. Mogą one utrudnić kierowcy prowadzenie samochodu, wpływają także na obniżenie bezpieczeństwa jazdy i mogą spowodować, że auto nie przejdzie pozytywnie badania technicznego.

Dlatego jest to problem, którym należy się niezwłocznie zająć. Na szczęście istnieją metody, które pozwalają na pozbycie się pajączków i rys na szybie bez kosztownej wymiany. Usługę tę można wykonać szybko i tanio, a jej największą zaletą jest przywrócenie szybie wytrzymałości w uszkodzonym miejscu.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę podczas naprawy szyby samochodowej?

Dobór metody

W Auto Od Nowa oferujemy profesjonalną metodę usuwania większości ubytków w przedniej szybie samochodu bez konieczności jej wymiany. Taki zabieg jest możliwy, gdy rysy umiejscowione są poza bezpośrednim polem widzenia kierowcy, nie mają więcej niż 20 mm średnicy i nie znajdują się na krawędzi szyby lub pod uszczelką.

Zajmujemy się usuwaniem ubytków, odprysków, a także niewielkich pęknięć szyb klejonych. Bazujemy na wykorzystaniu podciśnienia przy wypełnianiu ubytków żywicami, o wysokim poziomie przejrzystości, które są następnie utwardzane promieniowaniem UV. Zazwyczaj w przypadku drobnych uszkodzeń wykorzystywane rozwiązanie przynosi stuprocentową satysfakcję.

Staranność wykonania

Specjalistyczny sprzęt, którym dysponują fachowcy z Auto Od Nowa pozwala na usunięcie wilgoci, zanieczyszczeń i powietrza z pęknięcia. Po osuszeniu rysy lub pęknięcia, wypełnia się żywicą syntetyczną, która jest praktycznie niewidoczna dla oka.

Trwałość efektu

Gdy ubytek w szybie zostanie zalany żywicą, należy ją utwardzić i wypolerować. Jest to ostatni etap naprawy szkła samochodowego.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Klejenie szyb samochodowych zamiast wymiany także przy rozległych uszkodzeniach?

    Uszkodzenia będące zbyt rozległe, aby całkowicie je usunąć, mogą być zabezpieczone w sposób doraźny, dzięki czemu możemy mieć pewność braku postępu uszkodzenia. Większość drobnych uszkodzeń może być jednak usuniętych w stu procentach.

  • Jakie są zalety klejenia szyb samochodowych?

    Główne zalety klejenia szyb samochodowych:

    • Niski koszt naprawy (ok.15% wartości wymiany szyby);
    • Krótki czas naprawy (ok. 45 min).
Call Now Button