Taking too long? Close loading screen.

Sposób na wypłowiałe i matowe plastiki samochodowe

Powłoki ochronne na plastiki

Zadbane wnętrze samochodu to czysta tapicerka, świeże dywaniki, kokpit oraz plastiki, które wyglądają jak nowe. Wypłowiałe i matowe elementy plastikowe obniżają walory wizualne i wartość rynkową samochodu.

Profesjonalne preparaty, na których bazujemy, są wykorzystywane zarówno do ochrony elementów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Aplikacja środków z nanotechnologią sprawia, że plastiki nabierają nowego wyglądu. „Efekt wow” jest widoczny nie tylko w starszych modelach, ale również w nowych.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę przy zabezpieczeniu plastików samochodowych?

Dobór metody

W trosce o komfort podróży, idealną czystość i perfekcyjny wygląd auta, skonfigurowaliśmy ofertę detailingu wnętrza. W zależności od kondycji samochodu oraz oczekiwań, zaproponujemy odpowiednio dobraną usługę pielęgnacji wnętrza, na którą składa się gruntowne czyszczenie i konserwacja elementów plastikowych, tapicerowanych, skórzanych, winylowych i drewnianych. Stosowane w Auto Od Nowa kosmetyki bazują na nano technologii, pozostawią wnętrze w idealnej czystości i doskonale je odżywią.

Staranność wykonania

Ochrona: Elementy plastikowe znajdujące się we wnętrzu samochodu, które zostały zabezpieczone powłoką ochronną, nie ulegają elektryzowaniu i są bardziej odporne na drobne zarysowania.

Odświeżenie: Powierzchnie plastikowe nabierają nowego wyglądu, stają się bardziej wyraźne i mają głębszy kolor. Usunięte zostają również zmatowienia i „płowy” odcień.

Trwałość efektu

Powłoka ochronna utrzymuje się na powierzchniach plastikowych nawet do 24 miesięcy.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Jakie powłoki ochronne na plastiki stosujemy w Auto Od Nowa?

    Powłoka Hydrofilowa CS-1- tworzy bardzo cienką warstwę ochronną na powierzchni elementów plastikowych we wnętrzu samochodu. Skutecznie zabezpiecza kokpit przed działaniem promieni UV. ECHELON CS-1 zabezpiecza nielakierowane elementy plastikowe oraz wiele innych części samochodu.

Call Now Button