Taking too long? Close loading screen.

Odnowiona tapicerka odmieni wnętrze Twojego samochodu

Naprawa i renowacja tapicerki

Zadbane wnętrze samochodu jest przyjemne dla oka i podnosi wartość rynkową auta. Kiedy na tapicerce pojawia się nieestetyczne rozdarcie lub dziura wypalona żarem z papierosa, psująca wygląd wnętrza samochodu, nie musisz wymieniać całego elementu. Alternatywą dla wizyty w autoryzowanym serwisie lub u tapicera jest technologia Smart Repair. Dzięki niej możemy całkowicie usunąć uszkodzenia tapicerki.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę podczas naprawy tapicerki samochodowej?

Dobór metody

Metoda Smart Repair jest coraz bardziej popularna z kilku powodów. Przede wszystkim ze względu na skuteczność, ale także niewielki koszt. Sprawdza się podczas przygotowywania samochodu do sprzedaży i nie wymaga demontażu elementów wyposażenia.

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu ze skórzaną tapicerką, która straciła estetyczny wygląd i dawny kolor to czas, by poddać ją renowacji. Dzięki idealnie dopasowanym pigmentom i wypełniaczom wyrównujemy powierzchnię i odcień skóry. Renowacji mogą być poddawane wszelkie rodzaje tapicerki skórzanej i skóropodobnej wszystkich elementów wnętrza.

Staranność wykonania

Skuteczność: Ubytki są usuwane w precyzyjny sposób, a uszkodzenia stają się całkowicie niewidoczne nawet przy dużym zbliżeniu.

Uniwersalność: Wolne przestrzenie po wypaleniu są wypełniane specjalnym włóknem, dopasowanym kolorystycznie do barwy materiału. Kiedy na powłoce widnieje wzór, istnieje możliwość jego odtworzenia. Umożliwia to przywrócenie niemal fabrycznej estetyki i wyglądu materiału bez względu na jego rodzaj.

Niski koszt: Metoda Smart Repair pozwala usunąć uszkodzenia bez konieczności wymiany całego elementu. Wymiana tapicerki w autoryzowanym serwisie lub u tapicera oznacza zdecydowanie wyższe koszty.

Trwałość efektu

Z pewnością Smart Repair jest rozwiązaniem zdobywającym coraz większą popularność, głównie ze względu na swoją skuteczność, a także niewielkie koszty wykonania. Dodatkowo umożliwia sprawne dopasowanie materiału, kolorystyki i wzoru do tapicerki.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

 • Jakie korzyści daje metoda Smart Repair?

  Poniżej znajdą Państwo szereg korzyści płynących ze stosowania metody Smart Repair:

  • Brak konieczności demontażu elementów wyposażenia.
  • Niski koszt naprawy.
  • Krótki czas naprawy.
  • Może być wykorzystana podczas przygotowywania aut do sprzedaży.
  • Idealne dopasowanie koloru.
  • Usługa może być wykonywana mobilnie (u klienta).
Call Now Button