Taking too long? Close loading screen.

Zoptymalizowany proces czyszczenia i naprawy w Auto Od Nowa

Wykonywany przez nas AUTO Detailing to wieloaspektowy proces czyszczenia, renowacji oraz konserwacji pojazdu wraz z jego poszczególnymi elementami, nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Metoda ta podnosi walory wizualne, estetyczne oraz użytkowe samochodu, przedłużając jego żywotność i podnosząc wartość rynkową auta – co znacznie ułatwia jego odsprzedaż.

W odróżnieniu od dostępnych na rynku alternatywnych usług, częściej zwraca się w tym przypadku uwagę na doprowadzenie samochodu do stanu bliskiego fabrycznemu, a nie na uzyskaniu efektu tymczasowej czystości. Technologia wykorzystywana w tym procesie umożliwia odświeżenie wnętrza, ale także karoserii pojazdu, dzięki usunięciu śladów dotychczasowego użytkowania.

W Auto Od Nowa zajmujemy się nie tylko pielęgnacją i odnową samochodów. Świadczymy także pomoc w likwidacji szkód samochodowych na zasadach rozliczania bezgotówkowego ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Dokonujemy także serwisowych przeglądów samochodowych związanych z wymią klocków hamulcowych, filtrów i oleju. Świadczymy kompleksowe usługi:

  • Blacharsko-lakiernicze;
  • Mechaniki samochodowej;
  • Wynajmu samochodów dla firm.

Specjalizujemy się także w przygotowaniu aut do zwrotu po zakończeniu umowy leasingowej – wyszczególniamy i likwidujemy usterki nadwozia i wnętrza auta, dzięki czemu nasi Klienci bezproblemowo spełniają warunki umowy.

Call Now Button