Taking too long? Close loading screen.

Przegląd samochodu, który spełni Twoje oczekiwania

Przegląd  serwisowy – bezpieczeństwo na drodze

Mawia się, że przegląd to tylko formalność, jednak dla nas najbardziej liczy się bezpieczeństwo naszego klienta i zadowolenie z tego, że sprawdziliśmy najmniejszy nawet szczegół.

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego też, choć przegląd trwa kilkadziesiąt minut, jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić wszystkie aspekty bezpieczeństwa auta. Niekiedy jest to także kontrola związana z takimi kwestiami jak wymiana klocków hamulcowych, czy też wymiana tarcz hamulcowych – wszystko po to, by maksymalnie zwiększyć komfort kierowcy podczas jazdy.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę podczas przeglądu auta?

Profesjonalizm

Renomowane serwisy, takie jak nasz, dbając o wysoką jakość usług, przeprowadzają przegląd serwisowy zgodnie z zaleceniami producenta. Jest to niezwykle ważne, szczególnie jeśli w grę wchodzi wymiana klocków hamulcowych, kontrola elektroniki, sprawdzenie/wymiana oleju silnikowego, wymiana filtrów samochodowych, wymiana płynu chłodzącego lub hamulcowego.

Staranność wykonania

Doświadczony diagnosta, jest w stanie, już wjeżdżając na stację, ocenić stan samochodu. Podczas rozmowy z klientem zadaje kluczowe i precyzyjne pytania, co do niepokojących aspektów w funkcjonowaniu samochodu.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

  • Czy w serwisie Auto Od Nowa akceptowane są płatności bezgotówkowe?

    Dla wygody klientów oczekujących na ocenę stanu swojego pojazdu w serwisie Auto Od Nowa proponujemy dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, świeżą kawę oraz płatność bezgotówkową.

Call Now Button