Taking too long? Close loading screen.

Plastiki samochodowe jak nowe bez konieczności wymiany

Naprawy elementów plastikowych

Drobne otarcia i zarysowania zderzaka czy lusterka mogą przytrafić się każdemu. Nawet niewielkie uszkodzenia na zewnątrz oraz wewnątrz samochodu skutecznie psują wygląd i obniżają wartość rynkową auta.

Różnego rodzaju niewielkie uszkodzenia, które pojawiły się na plastikowych powierzchniach samochodu, mogą być usunięte w łatwy i szybki sposób. Wszystkie elementy znajdujące się wewnątrz oraz na zewnątrz auta, które zostały wykonane z tworzyw sztucznych, naprawiamy wykorzystując systemy HBC. Współczesne, nowoczesne metody naprawy tworzyw sztucznych zapewniają wysoką wytrzymałość spoin i spawów, a regenerowane elementy nie różnią się od oryginalnych.

Nasze najnowsze dokonania

Naprawa reflektorów

Porysowane, zmatowione i pożółkłe lampy nie stanowią juz problemu. Najnowsze rozwiązania stosowane w Auto Od Nowa pozwalają przywrócić jasność soczewek nawet w kilkunastoletnich samochodach.

Odnowa lakieru

Renowacja i korekta lakieru w naszym salonie polega na odpowiedniej obróbce lakieru. W procesie usuwania zarysowań i nabłyszczania karoserii używamy najnowszych technik i sprawdzonych środków.

Renowacja tapicerki

Renowacja tapicerki samochodowej polega na doborze profesjonalnych metod, które umożliwiają usunięcie pęknięć, przetarć, plam i innych uszkodzeń foteli samochodowych.

Na co zwrócić uwagę przy usuwaniu otarć i zarysowań plastików samochodowych?

Dobór metody

Otarcia i rysy na zderzakach, listwach maskujących czy też obudowach lusterek usuwamy poprzez wypełnienie ubytków oraz nałożenie warstwy koloru. Metoda łączenia jest zawsze dostosowana do rodzaju materiału, dzięki czemu mamy możliwość skutecznej naprawy części z każdego rodzaju tworzywa.

Staranność wykonania

Skuteczność: Specjalna, porowata warstwa maskuje reperowany obszar, a warstwa koloru odpowiada za idealny odcień. Dzięki idealnemu dopasowaniu koloru oraz struktury materiału uszkodzenia są całkowicie niewidoczne.

Jakość: Miejsca uszkodzeń są wypełniane specjalnymi siatkami, które gwarantują wysoką jakość naprawy.

Niski koszt: Naprawa uszkodzonego elementu jest o wiele tańsza w porównaniu z wymianą całego elementu.

Trwałość efektu

Przywracamy nie tylko wygląd elementów plastikowych w samochodzie, ale też ich trwałość, ponieważ miejsca uszkodzeń są wzmacniane siatkami lub tworzywem.

Korzystamy z marek...

wurth-logo
3m-logo
zen-logo
hbc-logo

Często wykorzystujemy...

Powłoka Hydrofilowa CS-1

Powłoka hydrofilowa sprawia, że krople wody swobodnie spływają po powierzchni. Może być stosowana na lakierze, felgach, chromie lub elementach plastikowych.

Blackfire Midnight Sun

Bezpieczny dla każdego lakieru ręcznie produkowany wosk przeznaczony do tworzenia maksymalnego połysku i długotrwałej ochrony na elementach lakierowanych.

ECHELON Zen-Xero

ECHELON Zen-Xero zapewnia nano hybrydową warstwę (efekt „mokrego lakieru”), dzięki czemu elementy lakierowane uzyskują wysoce błyszczący wygląd.

Jak przebiega przyjęcie samochodu do naprawy?

1

Zgłoszenie usterki

Jeśli potrzebujesz usługi serwisowej lub blacharsko-lakierniczej skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy pomoc drogową i samochody zastępcze dla napraw w ramach polisy OC i AC.

2

Naprawa usterki

Dokonujemy wstępnych oględzin samochodu i kalkulacji kosztów naprawy. Chcemy poświęcić uwagę każdemu elementowi wymagającemu kontroli. Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, pomagamy przy likwidacji szkody.

3

Odbiór samochodu

Samochód oddajemy w ręce właściciela w pierwszym wolnym terminie. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.

Częste pytania

 • Jakie elementy można naprawić systemem HBC?

  Z wykorzystaniem systemów HBC nasz serwis może świadczyć usługi naprawy wszystkich plastikowych elementów, zarówno wewnątrz samochodu (deska rozdzielcza), jak i tych znajdujących się na zewnątrz (zderzaki, listwy).

  Zalety:

  • Niski koszt naprawy.
  • Krótki czas naprawy.
  • Brak konieczności demontażu elementów wyposażenia.
  • Brak konieczności recyclingu elementów.
  • Dodatkowe zalety systemu – możliwość skutecznej naprawy części z każdego rodzaju tworzywa.
  • Idealnie może być wykorzystana podczas przygotowywania aut do sprzedaży.
  • Jest alternatywą do kosztownych i czasochłonnych metod tradycyjnych usuwania małych szkód komunikacyjnych.
  • Usługa może być wykonywana mobilnie (u klienta).
Call Now Button